הסרת שטיחים מקיר לקיר, 770 ש"ח לחדר - חברת ניקיון הברקה

מקצועני פוליש וניקיון לשרותכם, חברת ניקיון הברקה – המומחים לביצוע של הסרת שטיחים מקיר לקיר ברמה אחרת מכולם ללא חומרים כימיקלים הכולל מחיר מבצע 770 ש”ח לחדר, שירות מקצועי ואמין בהתחייבות !

מעוניינים להסיר שטיחים מקיר לקיר ? צרו קשר עם המומחים 054-9441178 שירותי פוליש וניקיון מצוות מובחר של עובדים מקצוענים ומסורים – חברת ניקיון הברקה נחשבת לאחד מהחברות הוותיקות והמובילות בענף הפוליש והניקיון בישראל, בזכות השירות המקצועי והאמין, בזכות מתן שירותים במחירים הוגנים, בזכות צוות עובדים מנוסה ומקצועי ובזכות עוד מאות של סיבות טובות למה כדאי לבצע עבודה רק עם חברה מקצועית כמו חברת הברקה המומלצת בארץ..

הסרת שטיחים, חידוש חייהם של המרצפות והברקתן

אם בעבר היה נהוג לרפד את רצפות החדרים בשטיחים מקיר לקיר, היום עולם העיצוב רואה זאת כבחירה מיושנת שלא מחמיאה למראה החדר והבית כולו. כתוצאה מכך, ובשל שלל סיבות נוספות, רבים בוחרים להסיר את השטיחים מקיר לקיר הקיימים בביתם ולחשוף חזרה את הריצוף שמתחתם.

נשמע פשוט? אל תתפתו לנסות לעשות זאת בעצמכם כיוון שמדובר בפעולה מורכבת הרבה יותר מכפי שנדמה לכם. כל שטיח מקיר לקיר מודבק לרצפות על ידי דבק מיוחד. הסרה לא מקצועית של השטיח עלולה להרוס את הריצוף שתחתיו ולהשאיר אתכם עם נזק אסתטי בלתי הפיך. מה עושים? משאירים את העבודה למקצוענים!

הסרת שטיחים מהרצפה לא נותנים לכל אחד לעשות כי יש רק מספר קטן בארץ של חברות מומלצות לביצוע הסרה של שטיחים מודבקים לרצפה באיכות טובה.

כיצד מתבצעת הסרת שטיחים מקיר לקיר?

להסרת שטיחים מקצועית יש מספר שלבים, כאשר כל אחד מהם צריך להתבצע במיומנות המתאימה על מנת שבסוף התהליך, ריצוף החדר ייראה כמו חדש, כאילו מעולם לא הוסתר כולו על ידי שטיח. השלב הראשון של הסרת שטיח מקיר לקיר הוא קילוף השטיח מהמרצפות. שלב זה נעשה על ידי מכשיר מיוחד שמבטיח מצד אחד קילוף מלא של השטיח ומצד שני שמירה על המרצפות.

בשלב השני, הרצפה תהיה נטולת שטיח אך מלאה בסימנים של הדבק שחיבר ביניהם. את סימני הדבק ניתן להמיס באמצעות חומרים מיוחדים השומרים על שלמות המרצפות. לאחר מכן יתבצע שיוף וליטוש של רצפת החדר עד למראה מבריק, נוצץ ומחודש.

את חברת הסרת השטיחים שלכם כדאי לבחור קודם כל על סמך המיומנות, ההכשרה והניסיון של הצוות, הוותק של החברה והאמינות שלה, עליה יעידו הלקוחות המרוצים. קריטריון נוסף הוא החומרים המשמשים לביצוע כל שלבי העבודה, כאשר חברה שאינה משתמשת בכימיקלים תבטיח הגנה מירבית למרצפות ותאפשר לכם לחזור לבית עם מרצפות רעננות ונקיות ועם אוויר נקי ובריא לנשימה. בחירה נכונה תבטיח לכם בית חדש – מבריק יותר, מצוחצח יותר ונוצץ הרבה יותר.

מחירים מומלצים להסיר שטיחים מהרצפה

מחיר של עבודת פוליש והורדת שטיחים מהרצפה משתנה בדרך כלל לפי גודל הרצפה, ויש עוד כמה היבטים שעלולים לשנות את הצעת המחיר של הסרת שטיח מהרצפה, למשל יש מצבים לפעמיים שבמקום דבק מגע יש דבק מדה שעשוי מבטון שבשביל להסירו תהיה חייבת פעולת ליטוש יהלום מקצועית שעולה יותר יקר מעבודת פוליש, לכן כאן למטה ננעשה לעשות לכם סדר במחירים המומלצים שרצוי לשלם על ביצוע הסרת שטיחים מקיר לקיר מכל הסוגים, בעזרת טבלה ממוקדת של מחירי הפוליש הטובים שיש.

  • הסרת שטיח מקיר לקיר לחדר אחד 770 ש”ח
  • הסרת שטיחים לשתי חדרים 1400 ש”ח
  • הסרת שטיחים לשלושה חדרים 2000 ש”ח
  • הסרת שטיחים לארבע חדרים 2500 ש”ח
  • הסרת שטיחים לחמישה חדרים 2900 ש”ח
  • ליטוש לאחר הסרת שטיחים החל מ-40 ש”ח למטר

תמיד שווה להסיר שטיחים מאשר לסבול אותם כי כיום עונת השטיחים חלפה מזמן, עקבות הריחות והלכלוך שמיצרים השטיחים שמודבקים לרצפה.