ניקיון דירות חדשות בכל הארץ, 10% הנחה

חברת ניקיון הברקה במבצע נקי במיוחד (10% הנחה) על ניקיון דירות חדשות בכל הארץ וכמובן באיכות והתחיבות לתוצאות מבריקות, הניקיון שלנו זה המתנה שלכם לדירה החדשה, אז במידה ואתם זקוקים לניקוי דירה חדשה אנו כאן לשרותכם.

סל הניקיון שלנו לדירות חדשות כולל

  • ניקוי תריסים, ניקוי חלונות, וספי חלונות
  • ניקוי ארונות מטבח וארונות קיר
  • ניקוי שירותים וניקוי אמבטיות
  • ניקוי פאנלים וניקוי גרניט פורצלן
  • ניקוי דלתות ומשקופים

ניקיון דירות חדשות רק מחברה מקצועית ומנוסה

הצורך בשירות של ניקיון דירות חדשות הוא נחלת הכלל ומוכר לכולנו במקרה של מעבר דירה, כניסה לדירה שעברה שיפוץ או רכישת דירה חדשה. ברוב המקרים, אנו נתקל בשאריות חומרי בנין, לכלוך ואבק שהצטבר כתוצאה מאי-שהות או הזנחה ועלינו לנקותה באופן שיאפשר את שהותנו במקום. את עבודת הניקיון ניתן לבצע באמצעות חברת ניקיון או לבד.

למען השלמת המשימה, סביר להניח כי עלינו יהיה להזמין את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית שתוכל לספק את מבוקשנו ולבצע את העבודה במינימום זמן ובקפידה הראויה. בשוק קיימים מספר נותני שירות אך בטרם ביצענו את בחירתנו,

חשוב שנוודא מספר נקודות.

  1. כמה זמן חברת הניקיון פעילה בשוק? חשוב שנבחר בחברת ניקיון ותיקה דיה ובעלת מוניטין מבוסס.
  2. לברר האם נותן השירות מיומן ומנוסה בסוג השירות הספציפי שעליו לבצע.
  3. לקוחות מרוצים – ודאו אם לחברה יש לקוחות מוסדיים, או גופים גדולים אחרים. לחברות ניקיון מנוסות בדרך כלל יש מספר רב של לקוחות מהמגזר העסקי והציבורי.
  4. ערכו השוואה בין המחירים והקפידו לוודא מהם שעות הניקיון, מה כלול במחיר ועל אילו מטלות יש לשלם בנפרד.

לסיכום הדברים, בין אם מדובר בניקיון דירות חדשות או בביצוע של ניקיון דירות חשוב לבדוק את כלל חברות ניקיון ולבחור בחברת ניקיון אמינה, המציעה מחיר סביר, מקצועיות, ניסיון ומספקת תמורה העונה על צרכינו.

מעוניינים לנקות דירה חדשה ? אנו זמינים עבורכם 054-9441178 צרו קשר