ניקיון דירות לאחר שיפוץ (100% אחריות)

הגיע הרגע החשוב עבורכם בשעה טובה לרגל כנסתכם לדירה לאחר תקופת השיפוצים, לא קל אבל משתלם לשדרג את הבית בעיצוב כל כמה שנים לפחות, אנשים רבים, זוגות ומשפחות משפצים את דירותיהם. לפעמים השיפוץ מתבצע רק בחדר אחד, כמו למשל חדר האמבטיה או המטבח. לעיתים, השיפוץ הינו רחב יותר וכולל את כל הדירה, מן המסד עד הטפחות.

לאחר סיום השיפוץ לא ניתן עדיין ליהנות מהחידוש של הדירה המשודרגת באופן מלא. כדי שההנאה תהיה מושלמת ושהדירה תיראה מצוין נחוץ עוד צעד אחד נוסף: ניקיון מקצועי של הדירה.

זקוקים לשירות של ניקיון דירות לאחר שיפוץ ומתלבטים במי לבחור? אינכם רוצים שירות לקוי ועבודה מרושלת, וחשוב לכם שהתוצאות יהיו הטובות ביותר? בחרו רק חברה איכותית, חברה אמינה, חברה מקצועית: פנו לחברת הניקיון הברקה וגם הבית שלכם ייראה מושלם.

ניקיון דירות לאחר שיפוץ עם 100% אחריות

לחברת הברקה יש ניסיון רב שנים בתחום והיא גם בעלת תו אמינות לצרכנות, ולכן מציע לכל הלקוחות שירות ניקיון עם אחריות מלאה לכל כמו, תשלום עבור עבודה טובה בלבד, אחריות לעובדים מקצועיים ומנוסים, אחריות לשימוש בחומרים איכותיים וכמובן אחריות על העובדים והעבודה, חברה מומלצת באחריות.

הפתרון לאבק וללכלוך

שיפוץ של בית או של דירה הוא מהלך נפוץ מאוד, במיוחד על רקע העלייה במחירי הדיור. הרבה יותר זול, נוח ופשוט לבצע שיפוץ. לפעמים זה גם הכרחי כאשר עוברים לדירה או לבית שאינם עונים על הצרכים שלכם באופן מלא ומתעורר הצורך לבצע שינויים. אך אין זה משנה מהו היקף השיפוץ ומיהו קבלן השיפוצים – לאחר סיום העבודה, הדירה המחודשת מכוסה אבק ויש לא מעט כתמים של צבע או של סיד וכיוצא באלה. הפתרון לכך ברור והכרחי – בוחרים חברת ניקיון מעולה, שמתמחה בשירותי ניקיון של דירות לאחר שיפוץ. במהלך פעולות הניקוי מסלקים את הלכלוך, מפנים את האבק, מעניקים לדירה את המראה החדש, הנוצץ והחשוב כל כך לתחושה הנעימה בדירה המחודשת.

התוצאות – מצוינות

ניקיון של בית או של דירה לאחר תהליך של שיפוץ אינו דומה לעבודת ניקיון שגרתית. בעבודה מסוג זה הלקוח מצפה לתוצאות מצוינות, לא פחות. זקוקים לעבודת ניקיון באיכות גבוהה? נחוץ לכם שירות ברמה אחרת? חברת הניקיון הברקה מציעה לכם שירות ללא תחרות, לרבות ניקיון ספות, שטיחים, פוליש וכיוצא באלה.

סיימתם לשפץ ? מחפשים חברת ניקיון לדירות ? צרו קשר לקבלת הצעת מחיר בחינם 1800-200-166