ניקיון לאחר שריפה 100% ניסיון ומיומנות

ישנם מצבים שבהם נדרשים שירותי ניקיון רגילים, תקופתיים. לפני החגים, לאחר שיפוצים, לאחר מעבר דירה – בכל המקרים הללו מדובר שירותי ניקוי שנעשים באמצעים רגילים, לא יוצאי דופן. לעומת זאת, ישנם מקרים שבהם נדרש שירות מסוג אחר לגמרי. דוגמא לכך ניתן למצוא במקרה מאוד לא נעים, לאחר מקרה של שריפה.

ניקיון לאחר שריפה ברמה אחרת

חברת ניקיון הברקה – חברה מקצועית ומיומנת לעבודות ניקיון לאחר שריפה לבתים ועסקים באיכות גבוה הכוללת שימוש במכשור מתקדם ומקצועי לניקוי פיח והוצאת ריחות. לאחר שכיבוי השרפה מסתיים ולאחר שמתברר שלא נגרם נזק לתשתית (או שנזק כזה כבר תוקן) יש לבצע ניקויי יסודי ומקצועי לפני שניתן יהיה לשוב לדירה ולחיי שגרה. לא כל חברת ניקיון הינה בעלת ניסיון ומיומנות שדי בהם להתמודד עם ניקוי לאחר שריפה. במצב כזה לא יועילו חומרי ניקוי רגילים וגם טיפול רגיל אינו מספק. רק שימוש בחומרים ייעודיים ומקצועיים, רק טיפול רציני ומקצועי של עובדים בעלי ניסיון במקרים דומים יוכלוו לספק את התוצאות הרצויות.

טיפול מיוחד לאחר שריפה

כדי להפוך את הדירה או הבית לראויים למגורים יש לבצע טיפול מיוחד, בכל ההיבטים. טיפול זה כולל בין היתר התמודדות עם כתמי פיח, התמודדות עם חלקיקי אפר ועם היווצרות כתמים שנוצרים כתוצאה מחום עז. בנוסף, יש צרוך בהתמודדות גם עם ריהוט וציוד שחלקם ניתנים לשיקום ולניקוי.

תוך כדי פעולות הניקוי יש להימנע מיצירת נזק נוסף, יש צורך לבצע פעולות לרענון הריח בדירה ולסילוק ריחות רעים. טיפול מיוחד יש להעניק לריפודים, לשטיחים, לחלונות ועוד. במידה ויש בכך צורך, יעשה שימוש בציוד לשאיבת נוזלים שנותרו בדירה לאחר כיבוי הדליקה ולפני ביצוע עבודת הניקוי עצמה.

מחפשים ניקוי לאחר שריפה ? צרו קשר עכשיו