ניקיון דירות

ניקיון דירות: חברת ניקיון לדירה חדשה או ישנה - הברקה שירותי ניקיון

חברת “הברקה”, המתמחה בשירותי ניקיון ופוליש, פועלת בתחום זה למעלה מ – 27 שנה ומציעה את שירותיה ללקוחותיה הנאמנים, הנעזרים בה שוב ושוב. שירותי ניקיון הדירות של חברת “הברקה” הם אחד מהשירותים המובילים של החברה. שירותים אלה מיועדים לדירות חדשות או ישנות, לדירות לאחר שיפוץ או לדירות שנרכשו מקבלן, רגע לפני הכניסה אליהן וגם לדירות לאחר שריפה או הצפה. במקביל, ניתן לבחור גם בשירותים נלווים, כמו שירותי פוליש לריצוף, הנעשים בעזרת חומרים איכותיים וציוד מתקדם במיוחד.

מגוון של פתרונות לכל לקוח

חברת “הברקה” מתמקדת באיכות ללא פשרות. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מקצועי ומיומן מאד של עובדים, וכן ביטוח ואחריות, המכסים במקרה של נזקים שנגמרו במהלך הניקיון. במסגרת סל השירותים שמציעה החברה, ניתן למצוא את השירותים הבאים:

  • ניקוי מסילות, מסגרות, תריסים וחלונות וגם שירותי ניקוי וחידוש ספי חלונות
  • ניקוי אמבטיות ושירותים
  • ניקוי חרסינה, ניקוי קרמיקה, מוזאיקה וגם כיורים
  • ניקוי ארונות מטבח וארונות קיר
  • ניקוי דלתות ומשקופים בבית
  • ניקוי מרפסות ומדרגות
  • ניקוי שטיחים (לרבות, שטיחים מקיר לקיר), ספות, ריפודים ופרקטים
  • ניקוי פאנלים, קרצוף רצפות והברקה

כל אחד משירותי הניקיון האלה מותאם באופן מלא לצרכיו של הלקוח ונעשה על ידי הצוות המקצועי של החברה. במסגרת פגישת ייעוץ מקדימה, פגישה ללא עלות וללא התחייבות, נבחנים צרכיו של הלקוח עצמו ותנאי השטח שבו יש לבצע את הניקיון. בהתאם, נמסרת ללקוח הצעת מחיר וכן פרטים באשר לשיטת הניקיון הנדרשת.

כיצד זה עובד

תהליך העבודה עצמו, ולאחר שנקבע סוג השירות הנדרש וגם שיטת הניקיון, מתחיל בפינוי תכולת הדירה (במידה ומדובר בדירה ישנה). רק לאחר מכן, מגיע השלב השני, שלב הניקיון עצמו, הכולל ניקיון יסודי ושטיפת הקירות. צוות החברה מבריש, שוטף, מנקה ומקרצף את רצפת הבית, את הדלתות וגם את החלונות. במקרים של דירות לאחר שרפה, נעזר הצוות במכונת קיטור מיוחדת כדי להסיר את הפיח שהצטבר על הקירות וגם על הארונות. במטבחים בהם נוטים להצטבר כתמים קשים, נעשה שימוש בחומרים מסירי שומן וציוד מתקדם כדי להגיע לרמת ניקיון גבוהה. בדירות חדשות, שנרכשו מקבלן, מגיע הצוות ישירות אל המקום ומבצע את הניקיון בהתאם למצבה של הדירה. כל זאת, כדי לאפשר לדיירים ליהנות ממרחב מצוחצח, נעים וריחני.

מחפשים מענה מקצועי ומיומן? זקוקים לשירותי ניקיון דירות? הגעתם אל המקום הנכון. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את הפתרונות המתאימים לכם בעזרת הצוות המקצועי שלנו. פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף.

ניקיון דירות חדשות וישנות, לפני מעבר, אחרי צביעה – חברת ניקיון הברקה

קניתם דירה חדשה מקבלן או שאתם עומדים להיכנס לדירה שקניתם, מיד שניה? תתחדשו ובמזל טוב. אך לפני שאתם נכנסים לדירה שלכם, עצרו וחישבו. אם אתם רוצים להיכנס לדירה שלכם כמו שצריך, לא תשכחו את הדבר החשוב בשלב זה. לא תשכחו להזמין חברת ניקיון שתשקיע ותנקה את הדירה על הצד הטוב ביותר. חברת ניקיון הברקה, חברה וותיקה ואיכותית, וותק של עשרים ושמונה שנים בניקיון בתים, דירות ומשרדים. אנו מגיעים להעניק לכם את השירות היעיל והמסודר, בכל מצב שבו אתם זקוקים לנו. מנקים לא רק דירות חדשות וישנות אלא גם מנקים לפני מעבר, אחרי צביעה ומציעים גם שירות פוליש מקצועי לרצפה.

הדירה הנקייה נראית נפלא

אם רצונכם בדירה נקיה באמת, אתם זקוקים לאנשי מקצוע מיומנים ואמינים. צוות העובדים של חברת ניקיון הברקה מעניק שירות בפריסה ארצית. לפני שחברת ההובלות מביאה את הרהיטים וארגזי הציוד והבגדים שלכם, זהו הזמן הנכון לנקות. כדי שתוכלו להתרווח בדירתם החדשה, נבוא ונדאג שהדירה תנוקה למענכם ותיראה נפלא.
לצד דירות חדשות אנו מנקים גם דירות ישנות. אם החלטתם שהגיע הרגע וצריך לנקות באופן מושקע, קראו לנו. אם אתם עומדים למכור את דירתכם ולקנות אחרת במקומה, דעו לכם כי כדאי לנקות גם את הדירה הישנה. הרבה יותר קל למכור דירה שנראית נקייה ומצוחצחת. רוכשי דירות מתרשמים מאוד מדירה שבה המטבח מצוחצח והרצפה מבהיקה מניקיון. רוצים לארח את המשפחה בחג ולא רוצים להתאמץ? גם אז, הזמינו אותנו ונגיע לנקות עבורכם!

איזה ריח נהדר: ריח צבע טרי וניקיון

מתי עוד יהיה זה רעיון טוב להזמין אותנו, כדי שנגיע לנקות בשבילכם? למשל, אחרי שצבעתם את הדירה. דירה שזה עתה נצבעה אך לא נוקתה כמו שצריך לא יוצרת את הרושם הדרוש. אם כבר משקיעים בצביעה, משקיעים עוד קצת בניקיון יסודי ואז הבית נראה מרהיב. בית נקי וצבוע, אפילו אם הוא נבנה לפני שנים, מזכיר את הבית החדש והיפה. הריח של הצבע הטרי המתמזג עם ריח הניקיון, מכניס אושר בלב, הרגשה נעימה לקטנים ולגדולים.

אנו מגיעים בשיא המרץ בכדי לנקות עבורכם, כל בית ודירה. אנו מנקים דירות לפני מעבר, דירות בבעלות או דירות שכורות. אם שוכרים עזבו ולפני שמגיעים שוכרים חדשים, נהוג לנקות את הדירה על הצד הטוב ביותר. את חברת הניקיון שלנו, ניקיון הברקה, תוכלו להזמין לפני כניסה לדירה חדשה, לפני החגים או לפני אירועים. תמיד נגיע, בחפץ לב, ננקה ונבריק ונצחצח עבורכם. רצפות, קירות, חלונות, משקופים, נעשה את הכל כדי שתהיו מרוצים!