ניקוי בלחץ מים

ניקוי בלחץ מים: פתרונות ניקוי מתקדמים - הברקה שירותי ניקיון

חברת ניקיון הברקה – חברה מקצועית לביצוע ניקוי בלחץ מים גבוה לכל סוגי הניקיונות הקיימים, לחברה יש ציוד חדיש לבצע שטיפה בלחץ מים קרים וחמים, ניקוי ב- 100% מים + צוות עובדים מקצועניים לפתרונות ניקוי מתקדמים בלחץ מים גבוה.

פתרונות ניקוי ושטיפה בלחץ מים גבוהה

  • ניקוי משטחים, שבילים, כניסות למבנים ומדרכות.
  • הסרת לכלוכים קשים, הסרת מסטיקים, הסרת גרפיטי
  • ניקוי משטחי אבן, ניקוי אבנים משתלבות, ניקוי אבן טבעית
  • ניקוי אבן ירושלמית, ניקוי בומנייט, ניקוי קירות אבן ושיש
  • ניקוי משטחי בטון, ניקוי גרנוליט, ניקוי בקיטור
  • ניקוי משטחים ציבוריים, ניקוי חניונים, ניקוי חזיתות
  • ניקוי חנויות, ניקוי מחסנים, ניקוי סוככים, ניקוי חלונות

ניקוי בלחץ מים מתקדם מחייב ידע וניסיון בתחום, בשילוב של ציוד חדיש ומתקדם ולחברת הברקה יש את כל היתרונות המובילים לספק שירותי ניקוי בלחץ מים גבוה באיכות גבוהה ואיכותית, ללא שימוש בחומרי ניקוי כימיקלים.

חברת ניקיון הברקה – פתרונות ניקוי מתקדמים באחריות והתחייבות לשירות מקצועי יעיל ומתקדם !

זקוקים לעבודת ניקיון מקצועית בלחץ מים ? צרו קשר אם המומחים

ניקוי בלחץ מים גבוהה בעזרת מכונות מתקדמות

ניקוי בלחץ מים מקצועי דורש ציוד רציני של מכונות ניקוי מתקדמות שמבצעות שטיפה חזקה בלחץ מים גבוהה במיוחד, ישנם מכונות לניקוי בקיטור שמיעודות לניקוי בלחץ מים חמים וישנים במים קרים בשילוב של ניקוי חול למצבים יותר קשים של כתמים חזקים, ויש ניקוי ביתי במכונת קיטור אדים שמיועדת לניקוי הבית מפנים לעומת ניקוי בלחץ מים שמיועד לניקוי חיצוני של הבית.

כיום יש בתחום הניקיון חברות רבות שמציעות שירותי ניקוי בלחץ מים בעזרת מכונות מתקדמות במיוחד מסוגים שונים, יש חברות שעיקר תפקידם זה לבצע ניקוי ושטיפה בלחץ מים ויש חברות כמו חברתנו “הברקה” למשל שמספקים שירותי ניקיון ופוליש משולבים הכוללים גם ניקוי בלחץ וגם שירותי ניקיון ופוליש נוספים.

אבל אין הבדל מבין השניים כי ברגע שמדובר בחברה מקצועית שמחזיקה בציוד מתקדם היא ללא ספק תדע לספק מענה מקצועי לפתרונות ניקוי בלחץ מים מסוגים שונים, אבל שמדובר על חברה שלא מחזיקה בציוד ומכונות ניקוי מתקדמות הסיפור הוא שונה לגמרי, לא מומלץ, בזבוז כסף וזמן ודי מאכזב כי התוצאות לא יכולות להיות נקיות ללא הציוד המתאים שמותאם במיוחד לעבודות ניקוי ברמה אחרת, מתקדמות במיוחד.

שירותי ניקיון ופוליש מקצועיים

חברת הברקה מספקת שירותי ניקיון ופוליש לכל מבנה ולכל צורך, ודואגת לשירותי הניקיון של לקוחות רבים. בין לקוחות החברה המרוצים, נמנים גם לקוחות מהמגזר הפרטי וגם לקוחות מהמגזר העסקי. כחלק מחזון החברה, לקוחותיה נהנים מעבודה איכותית ברמה הגבוהה ביותר, המבוצעת ע”י עובדים המקבלים ניסיון רב שנים בתחום הניקיון.

חברת הברקה מספקת שירותי ניקיון בפריסה ארצית במחירים זולים ובמקרה הצורך מספקת גם שירותי ייעוץ ללא תשלום נוסף